APPRENTICE MASTER PROJECT 2016-2017
#1 Kunstpodium T, Tilburg |6 jan - 22 jan 2017
Rob Birza
Remco van der Auwera (Brussel)
Sandra Heemskerk (Utrecht)
Felix Carpio (Vigo)
#2 TAC, Eindhoven | 13 jan - 29 jan 2017
Stephan van den Burg
Tiffany Schepers (Tilburg)
Rosaline Fiems (Gent)
Christopher Preece (Nottingham)
#3 Het Wilde Weten, Rotterdam | 27 jan - 12 feb 2017
Jeroen Jongeleen
Leendert van der Meer (Rotterdam)
Erik Balbuena González (Vigo)
Terence Baier (Enschede)
#4 Kunstpodium T, Tilburg | 3 feb - 19 feb 2017
Annegret Kellner
Stan D’Haene (Gent)
Emile Hermans (Brussel),
Nuni Weisz (Utrecht)
Nika Schmidt (Maastricht)
#5 Das Spectrum, Utrecht | 9 feb - 27 feb
Tanja Smit
Floortje Schreuder (Enschede)
Heleen Camilleri (Hasselt)
Živa Petrič (Ljubljana)
Merel Cremers (Gent)
#6 TAC, Eindhoven | 10 feb - 27 feb 2017
Sean Cummins
Tyrell Kuipers (Tilburg)
Flo van der Waa (Maastricht)
#7 Hotel Maria Kapel (HMK), Hoorn | 17 feb - 6 mrt 2017
Maarten Schepers
Ella Elisabeth (Rotterdam)
Javier Fernández Perez De Lis (Vigo)
Ventura A. Péres (Vigo)
#8 Kunstpodium T, Tilburg | 24 feb - 13 mrt 2017
Bas van den Hurk
Liselotte Pollaris (Brussel)
Christina Cushing (Nottingham)
Melle Nieling (Enschede)
#9 TAC, Eindhoven | 3 mrt - 19 mrt 2017
Esther Venrooy
Miriam Willot (Nottingham)
Aurélie d’Incau (Maastricht)
Ole Nieling (Enschede)
#10 B32 Maastricht | 10 mrt - 27 mrt 2017
Antoine Berghs
Paddy de Bruijn (Tilburg)
Merel van de Casteele (Gent)
Renee Vleugels (Maastricht)
#11 Kunstpodium T, Tilburg | 17 mrt - 2 april 2017
Marleen Sleeuwits
Maureen Jonker (Utrecht)
Machteld Steukers (Hasselt)
Bente Langendijk (Utrecht)
#12 TAC, Eindhoven | 24 mrt - 9 april 2017
Mariëlle Buitendijk
Aaron Daem (Gent),
Yatir Fernandez Pidal (Vigo)
Julia Shearer (Nottingham)
#13 Willem II Fabriek, Den Bosch | 31 mrt - 16 april 2017
Marijn van Kreij
Nick Ernst (Tilburg)
Michiel Vandenzavel (Hasselt)
Holly Shaw (Nottingham)
#14 Kunstpodium T, Tilburg | 7 april - 23 april 2017
Marius Lut
Sjors (Johny) Wiekhart (Utrecht)
Barbara Boers (Rotterdam)
Fabrice Souvereyns (Gent)
#15 TAC, Eindhoven | 14 april - 30 april 2017
Jeroen Doorenweerd
Björn Zielman (Enschede),
Fien de Causmaeker (Gent),
Simone van Schuffelen (Maastricht)
#16 Kunstpodium T, Tilburg | 28 april - 14 mei 2017
Maartje Folkeringa
Ana Jagodic (Ljubljana),
Kira Froese (Enschede)
Linda Smits (Tilburg)
#17 TAC, Eindhoven | 6 mei* - 21 mei 2017
Erik Pape
Roselien Hassing (Enschede)
Kevin Kristiaan Jansen (Rotterdam)
Matija Jakin (Ljubljana)
#18 Kunstpodium T, Tilburg | 19 mei - 4 juni 2017
Hester Scheurwater
Iris Zandman (Enschede)
Chris Rijk (Utrecht)
Eva Gielen (Tilburg)
Elisabel de Freitas (Vigo)
#19 TAC, Eindhoven | 26 mei - 11 juni 2017
Frans van Lent
Pol Veldhuizen (Maastricht)
Gloria Panova (Rotterdam)
Anita Horvath (Utrecht)
Lidyann van der Wolf (Rotterdam)
#20 Kunstpodium T, Tilburg | 9 juni - 25 juni 2017
Niels Post
Joseph Winsborrow (Nottingham)
Jeong Lee (Rotterdam)
Kiki Goossen (Hasselt)
Wendy Asumadu (Nottingham)
#1 Kunstpodium T, Tilburg |6 jan - 22 jan 2017
Rob Birza
Remco van der Auwera (Brussel)
Sandra Heemskerk (Utrecht)
Felix Carpio (Vigo)
#2 TAC, Eindhoven | 13 jan - 29 jan 2017
Stephan van den Burg
Tiffany Schepers (Tilburg)
Rosaline Fiems (Gent)
Christopher Preece (Nottingham)
#3 Het Wilde Weten, Rotterdam | 27 jan - 12 feb 2017
Jeroen Jongeleen
Leendert van der Meer (Rotterdam)
Erik Balbuena González (Vigo)
Terence Baier (Enschede)
#4 Kunstpodium T, Tilburg | 3 feb - 19 feb 2017
Annegret Kellner
Stan D’Haene (Gent)
Emile Hermans (Brussel),
Nuni Weisz (Utrecht)
Nika Schmidt (Maastricht)
#5 Das Spectrum, Utrecht | 9 feb - 27 feb
Tanja Smit
Floortje Schreuder (Enschede)
Heleen Camilleri (Hasselt)
Živa Petrič (Ljubljana)
Merel Cremers (Gent)
#6 TAC, Eindhoven | 10 feb - 27 feb 2017
Sean Cummins
Tyrell Kuipers (Tilburg)
Flo van der Waa (Maastricht)
#7 Hotel Maria Kapel (HMK), Hoorn | 17 feb - 6 mrt 2017
Maarten Schepers
Ella Elisabeth (Rotterdam)
Javier Fernández Perez De Lis (Vigo)
Ventura A. Péres (Vigo)
#8 Kunstpodium T, Tilburg | 24 feb - 13 mrt 2017
Bas van den Hurk
Liselotte Pollaris (Brussel)
Christina Cushing (Nottingham)
Melle Nieling (Enschede)
#9 TAC, Eindhoven | 3 mrt - 19 mrt 2017
Esther Venrooy
Miriam Willot (Nottingham)
Aurélie d’Incau (Maastricht)
Ole Nieling (Enschede)
#10 B32 Maastricht | 10 mrt - 27 mrt 2017
Antoine Berghs
Paddy de Bruijn (Tilburg)
Merel van de Casteele (Gent)
Renee Vleugels (Maastricht)
#11 Kunstpodium T, Tilburg | 17 mrt - 2 april 2017
Marleen Sleeuwits
Maureen Jonker (Utrecht)
Machteld Steukers (Hasselt)
Bente Langendijk (Utrecht)
#12 TAC, Eindhoven | 24 mrt - 9 april 2017
Mariëlle Buitendijk
Aaron Daem (Gent),
Yatir Fernandez Pidal (Vigo)
Julia Shearer (Nottingham)
#13 Willem II Fabriek, Den Bosch | 31 mrt - 16 april 2017
Marijn van Kreij
Nick Ernst (Tilburg)
Michiel Vandenzavel (Hasselt)
Holly Shaw (Nottingham)
#14 Kunstpodium T, Tilburg | 7 april - 23 april 2017
Marius Lut
Sjors (Johny) Wiekhart (Utrecht)
Barbara Boers (Rotterdam)
Fabrice Souvereyns (Gent)
#15 TAC, Eindhoven | 14 april - 30 april 2017
Jeroen Doorenweerd
Björn Zielman (Enschede),
Fien de Causmaeker (Gent),
Simone van Schuffelen (Maastricht)
#16 Kunstpodium T, Tilburg | 28 april - 14 mei 2017
Maartje Folkeringa
Ana Jagodic (Ljubljana),
Kira Froese (Enschede)
Linda Smits (Tilburg)
#17 TAC, Eindhoven | 6 mei* - 21 mei 2017
Erik Pape
Roselien Hassing (Enschede)
Kevin Kristiaan Jansen (Rotterdam)
Matija Jakin (Ljubljana)
#18 Kunstpodium T, Tilburg | 19 mei - 4 juni 2017
Hester Scheurwater
Iris Zandman (Enschede)
Chris Rijk (Utrecht)
Eva Gielen (Tilburg)
Elisabel de Freitas (Vigo)
#19 TAC, Eindhoven | 26 mei - 11 juni 2017
Frans van Lent
Pol Veldhuizen (Maastricht)
Gloria Panova (Rotterdam)
Anita Horvath (Utrecht)
Lidyann van der Wolf (Rotterdam)
#20 Kunstpodium T, Tilburg | 9 juni - 25 juni 2017
Niels Post
Joseph Winsborrow (Nottingham)
Jeong Lee (Rotterdam)
Kiki Goossen (Hasselt)
Wendy Asumadu (Nottingham)